Įrengta lesykla-slėptuvė kurapkoms

Pastebėjus žiemojančių kurapkų būrelius sugalvojome įrengti kurapkoms slėptuves-lesyklas. Buvęs eigulys Juozas Pilikauskas pasiūlė  pievose pastebėtoms kurapkoms įrengti lesyklas – slėptuves, kuriose jos galės rasti maisto sau ir jaunikliams, pasislėpti nuo plėšrūnų.  

Išsamiau

Ašmintos bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdų belaukiant“

Naujieji metai – tai naujų galimybių ir iššūkių pradžia, tačiau noriu pasidžiaugti nuveiktais darbais kalėdiniu laikotarpiu.

Gruodžio 11 dieną Ašmintos bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdų belaukiant“.

Išsamiau

Prienų seniūnijos vaikams – saldžiosios nykštukų dovanėlės

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras pasistengė, kad didžiosios metų šventės centro darbuotojų lankomų Prienų seniūnijos šeimų vaikučiams būtų turtingesnės ir laimingesnės.

Išsamiau

Prevencinė programa „Linas“ Naujosio Ūtos seniūnijoje

Nuo spalio 3 d. – iki gruodžio 19 d. Naujosios Ūtos seniūnijoje vyko prevencinė programa ,,Linas“. Ši programa buvo vykdoma jau ketvirtus metus. Programoje dalyvavo 10 vaikų iš N. Ūtos, Balbieriškio ir Šilavoto seniūnijų.

Išsamiau

Kalėdinė šventė - spektaklis "Buratino nuotykiai"

Gruodžio 18d. VDC „Pienės pūkas“ vaikai, lydimi socialinių darbuotojų dirbančių su šeima: A. Leikauskienės, R. Bagdonavičiūtės ir D. Navikauskienės, keliavo į  Marijampolės dramos teatrą, kuriame vyko kalėdinė šventė – spektaklis „Buratino nuotykiai“.

Išsamiau