Pusės dienos stovykla N. Ūtos seniūnijoje

Besidžiaugiant vasaros atostogomis bei gražiu oru, liepos 3 d. vaikai iš N. Ūtos, Šilavoto ir Balbieriškio seniūnijų dalyvavo pusės dienos stovykloje Naujosios Ūtos parkelyje.

Išsamiau

Išvyka į Klaipėdą

Vasarai įsibėgėjus Prienų rajono socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai keliavo ieškoti nuotykių, lydimi socialinių darbuotojų, dirbančių su šeima R. Bagdonavičiūtė, P. Mickaitės ir projekto vadovės E. Zaščiurinskienės.

Išsamiau

VDC "Pienės pūkas" išvyka į Daukšiagirės dvarą.

Šiltą ir saulėtą birželio 18 dieną vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai vyko į edukacinę – pažintinę išvyką mūsų krašte. Vaikai turėjo galimybę aplankyti neseniai atidarymą šventusį ir atsinaujinusį Daukšiagirės dvarą, kuris yra Pakuonio seniūnijoje, Daukšiagirės kaime.

Išsamiau

Išvyka į Kauno zoologijos sodą

Birželio 23 d. vaikų dienos centro "Pienės pūkas" ir Neįgaliųjų grupės lankytojai lydimi Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojų vyko į Kauno zoologijos sodą.

Išsamiau

Birželio 1 d.

Birželio 1d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre skambėjo garsi muzika, lankytojų juokas ir šurmulys.

Ši diena yra ne tik pirma vasaros diena, bet taip pat šią dieną minima reikšminga, džiaugsmo ir vaikystės svajonių kupina Tarptautinė vaikų gynimo diena, taip pat paminėjome simbolinį Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojų sugrįžimą po karantino.

Išsamiau