Ieškomas socialinis darbuotojas

 

Kviečiame prisijungti prie komandos socialinį darbuotoją ir organizuoti, administruoti Individualios pagalbos poreikio klausimyno pildymą įvairiose asmens gyvenimo srityse.

Darbo pobūdis:

 • Tiesiogiai bendrauja ir konsultuoja suaugusius asmenis su negalia ir senyvo amžiaus asmenis, jų artimuosius dėl asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo
 • Nustatyta tvarka ir terminais pagal Asmens su negalia teisių apsaugos agentūros prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – ANTA) užklausas pildo Individualios pagalbos poreikio klausimyną įvairiose asmens gyvenimo srityse (toliau – Klausimynas) bei pokalbio su asmeniu metu įvertina asmens dalyvumo lygį;
 • Rengia, sistemina ir kaupia reikalingą informaciją bei dokumentus dėl Klausimyno pildymo Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (toliau - SPIS);
 • atlieka asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymą;
 • rengia ir administruoja siunčiamus bei gaunamus raštus.

Reikalavimai:

 • Turėti aukštąjį universitetinį ar  neuniversitetinį socialinio darbo ar jam prilygintą išsilavinimą;
 • Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją bei teikti pasiūlymus ir išvadas;
 • Turėti patirties dirbant su suaugusiais asmenis su negalia ir senyvo amžiaus asmenimis;
 • Gebėti analizuoti, vertinti ir reaguoti į vykstančius socialinius pokyčius;
 • Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
 • Turėti vairuotojo pažymėjimą ir asmeninį automobilį;
 • Gebėti dirbti komandoje;
 • Būti darbščiam, atsakingam ir pareigingam.

Pareigybės lygis – A2

Darbo užmokestis:  pareiginės algos koeficientas baziniais dydžiais  0,9

Terminuota sutartis iki 2024-12-31

Dėl papildomos informacijos kreiptis Tel.: +37061255479 darbo dienomis, nuo 13.00 iki 16.00 val.

Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skelbimas galioja iki 2024 m. kovo 17 d.

 

PACIENTŲ PAVĖŽĖJIMO PASLAUGŲ ATMINTINĖ GYVENTOJAMS

KUR VEIKIA PACIENTŲ PAVĖŽĖJIMO PASLAUGA?

 • Savivaldybės lygmens pavėžėjimo paslauga teikiama (kai pacientas vyksta pas gydytojus specialistus konsultacijoms, į hemodializės centrą Prienų rajono savivaldybės ribose).
 • Valstybės lygmens pavėžėjimo paslauga teikiama (kai pacientas vyksta pas gydytojus specialistus konsultacijoms į gretimą ar tolimesnę savivaldybę, ar yra pervežamas tarp Asmens sveikatos priežiūros įstaigų (toliau - ASPĮ).
Išsamiau

Kalėdinio piešinių konkurso nugalėtojai

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ tradiciškai organizavo Kalėdinių piešinių konkursą, kurio tikslas sudaryti sąlygas asmenų su negalia saviraiškos bei kūrybiškumo ugdymui.

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro neįgaliųjų dienos grupės lankytojai konkursui pateikė 11 darbų. Šiemet lankytojai nudžiugino išskirtiniais darbeliais. Vadovė užimtumo specialistė Agnė Knašytė.

Komisija paskelbė 20 Kalėdinio piešinių konkurso laureatų! Tarp tų dvidešimties ir keturi mūsų lankytojų: Giedriaus Dagilio, Redos Gervickaitės, Jurgitos Dainauskaitės ir Justino Trumpiškio piešiniai.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso nugalėtojus!

.

Įsimintina diena

Vasario 8 d. buvo svarbi visam Prienų kraštui, nes mūsų rajone lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su komanda. Socialinių paslaugų centre susirinkusiems socialiniams partneriams informaciją apie aplinkos pritaikymą asmenims su negalia pristatė Respublikos Prezidento kanceliarijos kanclerė Agila Barzdienė, apie internetinių svetainių pritaikymą kurtiesiems pristatė Lietuvos kurčiųjų draugijos viceprezidentas Paulius Jurjonas. Su rajono socialinių paslaugų įstaigų vadovais darbinei diskusijai susitiko Respublikos Prezidento patarėja Vaida Budzevičienė. Pirmoji ponia Diana Nausėdienė apsilankydama Socialinių paslaugų centre, lankytojams ir darbuotojams suteikė didžiausią džiaugsmą ir paliko nepakartojamą įspūdį. Ponia Diana Neįgaliųjų grupės ir Vaikų dienos centro lankytojus apdovanojo šypsena, apkabinimais, rankos paspaudimais ir savo nuoširdumu. Tiek centro lankytojams, tiek darbuotojams ši diena tapo įsimintina, o tuo pačiu apie ponios Dianos apsilankymą Socialinių paslaugų centre byloja įrašas metraštyje.
Išsamiau

Kūčių rytmetys centre

Visus metus Prienų rajono savivaldybės  socialinių paslaugų centre gyvenimas tekėjo nesibaigiančia srove su savo kasdieninėmis problemomis ir šventėmis. Centras  priminė bičių dūzgimo pilną avilį. Kasdien į įstaigą suplaukdavo begalė rajono gyventojų problemų ir mūsų norų -  padėti Žmogui. Neskubriu žingsniu priartėjo ir praėjo Kalėdos, o mes visi stabtelėjome, susimąstėme: kokie buvo prabėgę metai.

Kiekviename skyriuje Kalėdų šventimas  įgavo savas spalvas, atspalvius ir jausmus.

Centro (Vytenio g. 2) šventė buvo rami ir santūri. Baltai nukloti stalai, išpuošti šventiniais  simboliais, pakvietė apie  keturiasdešimt šventės dalyvių: neįgaliųjų dienos grupės lankytojus ir jų artimuosius, senjorų grupę,  darbuotojus ir Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios kleboną Vaidotą Labašauską ir  ją atlydėjusią vienuolę. 

Centro direktorė Aurelija Urbonienė į Kalėdinę šventę pamažu įtraukia visus: uždega advento žvakę, kartu su Rasa Urboniene ir choro „Šarma“ dalyvėmis apjungia bendrai giesmei. Pakalbina ji merą, vicemerę ir Skyriaus vedėją, kviesdama uždegti advento žvakes. Klebonas ir jį atlydėjusi vienuolė į rankas paima gitaras ir visi, sulaikę kvapą klausomės jų giesmių.

Visa Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro bendruomenė linki Prienų rajono gyventojams daugiau ramybės ir tarpusavio supratimo, daugiau gerumo ir laimės jausmo Jūsų širdyse, bei šilumos Jūsų namuose! Dėkojame visiems, kurie buvo su mumis per visus metus, dalijosi, palaikė, padėjo ar tiesiog apsilankė pas mus. Būkime visi kartu ir tuo gražiu buvimu palaikykime vieni kitus.