Karjeros galimybės

Atvejo vadybininkas  jpg

 

Siekiame, kad Centre dirbtų savo srities specialistai ir norintys jais tapti. Į savo komandą kviečiame tikslo siekiančius, iniciatyvius ir nuoširdžius darbuotojus.

Jei šiuo metu esamų darbo pasiūlymų neradote, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą su informacija apie dominantį darbą el. paštu soc.paslaugucentras@prienuspc.lt nurodydami laiško temą - Dėl darbo Centre. Mes būtinai peržiūrėsime Jūsų gyvenimo aprašymą ir jei atitiksite keliamus reikalavimus, informuosime apie atsiradusią laisvą darbo vietą.

 

DĖMESIO!

Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrui savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, vadovaujantis Asmens duomenų tvarkymo Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre tvarkos aprašo, patvirtinto Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktoriaus 2018 m. birželio 13 d. įsakymu Nr.(1.10)-ĮV- 191 reikalavimų. Taip pat, informuojame, kad Jūs galite el.p.: soc.paslaugucentras@prienuspc.lt paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti.