Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/veudis/domains/prienuspc.lt/public_html/templates/aurytes2017_17103_3/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Grožio popietė Prienų socialinių paslaugų centre

Jau ne pirmą kartą į Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrą atvyko INSPIRED BY FEMINA BONA meistrų akademijos kirpėjai ir grožio salono "Elvita" kirpėja - stilistė Irena Lokcionkienė bei MODUM BEAUTY HOUSE plaukų stilistė Aušra Keturakienė. Gera nuotaika ir energija spinduliuojantys kirpėjai kibo į darbus, o Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojų gausus būrys nekantriai stovėjo eilėje, kadangi visi norėjo pasigražinti. O dėl išvaizdos pokyčių dažno kliento šypsena veide, švytinčios akys, kuklus žvilgsnis, atspindėjo vidinį pasitenkinimą. Kurie naudojosi kirpimosi paslaugomis, taip pat turėjo galimybę sužinoti daug naudingos informacijos apie plaukų priežiūrą.

Esame dėkingi INSPIRED BY FEMINA BONA meistrų akademijos kirpėjams ir jų vadovei Irena Lokcionkienei bei MODUM BEAUTY HOUSE plaukų stilistei Aušrai Keturakienei už grožio paslaugas, kurias padovanojo Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojams. Tikimės tęsti glaudų bendradarbiavimą ateityje.

Socialinė darbuotoja Vilma Deltuvienė