^ Į viršų
facebook

Apsaugok mano vaikystę


Naujienos

Šventinės staigmenos

 Gerumas ir jaukumas puošia šventinį metų laikotarpį. Šio meto staigmenos tęsiasi. Gruodžio 28 dieną Prienų r. sav. socialinių paslaugų centras pakvietė Prienų miesto  šeimas su vaikais, kurioms teikiamos socialinės paslaugos,  į Kalėdinį renginį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

Gausiai susirinkusius renginio dalyvius pasitiko senis besmegenis, kuris labai nudžiugo  atradęs daug draugų. Jo teigimu – „Gyvenime svarbiausia draugystė, pagarba vienas kitam, sutarimas, gerumas, tolerantiškumas ir nuoširdumas!“. Senis besmegenis sportavo, dainavo, deklamavo eilėraščius ir kvietė tai mokytis ir kartoti visus.  Vyravo pakili ir džiaugsminga nuotaika.

 Šventės pirmoji staigmena  - fojė balkone pasirodęs Kalėdų Senelis. Jis sveikino susirinkusius į šventę, vaišino saldainiais ir kvietė į salę. Salėje laukė antroji staigmena – „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenės spektaklis – miuziklas „Z karta“. Kūrinys liudija, kad ateina nauja  karta, kuriai labiausiai rūpi virtualus pasaulis. Ji ateina laužyti standartų. Spektaklis sužavėjo visus savo originalunu, šiuolaikiškumu.

Trečioji staigmena – salėje vėl pasirodęs Kalėdų Senelis su seniu besmegeniu. Visi susirinkusieji drauge deklamavo eilėraščius, vardijo per visus metus atliktus gerus darbus, džiaugėsi bendryste. Laukiamiausia akimirka kiekvienam vaikui – Kalėdų Senelio asmeniškai  įteikta dovana.

Už įspūdingą, žavų renginį tariame nuoširdų „Ačiū“ : Prienų Kultūros ir laisvalaikio centrui, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenei, Nyderlandų Juditos Louwers paramos fondui, Kalėdų Seneliui, padėjusiam paruošti dovanas 79 vaikams,  gausiai susirinkusiems dalyviams ir visiems prisidėjusiems prie jaukios šventės sukūrimo.

Kviečiame visus ir ateityje  dar labiau puoselėti bendrystę, dalintis bendrais rūpesčiais ir džiaugsmais.

Šventė_1Šventė_2Šventė_3Šventė_4Šventė_5Šventė_6Šventė_7Šventė_8