Išvyka į VDU botanikos sodą

Nėra nuostabesnio metų laiko nei pavasaris. Vis ilgėjanti diena, aukščiau pakylanti saulė, išraiškinga vyturio giesmė ir nepakartojamas rytmečio kvapas, suvirpinantis visas būties kerteles ir kūno ląsteles.

2018 m. gegužės 17 d. Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro neįgaliųjų grupės lankytojai vyko į Vytauto Didžiojo Universiteto botaniko sodą.

Išsamiau

Šventinė eisena

Gegužės 19 d. Centro kolektyvas kartu su kitų miesto ir rajono įstaigų, organizacijų atstovais, krašto kolektyvais, prieniečiais ir svečiais iškilmingai žygiavo kasmetinėje šventinėje eisenoje į estradą prie Nemuno, kur vyko pagrindinė Prienų krašto vasaros šventės programa.
Dėkojame visiems prisijungusiems Centro darbuotojams, kurie buvo kartu!!!

Išsamiau

Edukacija „Pažintis su pelkėmis“

Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai gegužės 17 d. bendradarbiaujant su Prienų J. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojomis lankėsi edukacijoje „Pažintis su pelkėmis“.

Išsamiau

"Pasižadėjimas Lietuvai"

Gegužės 18 d. Socialinių paslaugų Centro kolektyvas įsiamžino savo įsipareigojimu per visą šalį keliaujančioje knygoje „Pasižadėjimas Lietuvai“.
Sudalyvavome šioje akcijoje, nes LABAI mylime savo šalį ir savo kraštą ir labai norėjome prisijungti prie šio gražaus bendro tikslo - gyventi darniai, siekti pažangos, įgyvendinti svajones, įprasminti save darbais Lietuvoje.

Išsamiau

Senųjų Prienų beieškant…

Gegužės 16 d. Centro Vaikų dienos centro "Pienės pūkas" lankytojai buvo pakviesti į Prienų krašto muziejaus edukaciją „Senųjų Prienų beieškant…“. Muziejaus vyr. fondų saugotoja E. Juodsnukytė Prienų miesto XVII a. istoriją pradėjo susitikimu prie LDK Kęstučio paminklo. Aplankėme iškiliausius istorinius statinius: Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčią, LDK Kęstučio paminklą, Greimų tiltą, sinagogą ir kitus objektus. Dėkojame Prienų krašto muziejui už galimybę pažinti XVII a. Prienų krašto istoriją.

Išsamiau